• Pęseta seperacyjna.
  Bardzo ważna podczas pracy stylistki rzęs. Wybór indywidualny,  tak aby łatwo i wygodnie było dotrzeć do nawet najkrótszej rzęsy i w każdym rzędzie!
  Praca z pęsetą FINDER to sama przyjemność, a estetyka wykonania tworzy całość z kropką nad "i".
  Pęseta stworzona specjalnie dla komfortu Twojej dłoni. Stabilnie pracująca ponieważ należy do grupy cięższych pęset . Dzięki temu praca z nią daje nam poczucie komfortu jak i stabilizacji przy separacji . Jest idealna dla osób profesjonalnie zajmujących się przedłużaniem rzęs. Dzięki specjalnemu profilowi pozwala na stabilne i precyzyjne uchwycenie oraz na swobodne manewrowanie rzęsą. Jest mocno zakończona i posiada pięknie wyprofilowane długie zagięcie, dzięki czemu z łatwością rozdzielisz rzęsy. Dzięki niej masz idealna widoczność na każda znaleziona przez Ciebie rzęsę.
 • Pęseta typu kopytko. Cieniutkie wykończenie, idealny styk, idealny elegancki wygląd! Pęsete GLAMUROUS wyróżnia końcówka, która jest cienka z idealnym stykiem od samego przodu ostrza. Dedykowana dla stylistek zarówno początkujących jak i zaawansowanych.
 • Pęseta typu SLIM.
  Idealnie sprawdzi się dla początkujących jak i  zaawansowanych stylistek.
  Jej eleganckie wykończenie przyciąga jak klej rzęsę.
  Wyskokiej jakości uniwerslana pęseta do przedłużania rzęs. Pęseta nadaję się zarówno do metody klasyczne jak i lekkich objętości. Pęseta jest elastyczna i delikatnie pracuje z ręka stylistki. Precyzyjnie wykonana i miękka. Piękna w złotym kolorze dodaje elegancji. Z pewnością przypadnie do gustu nie jednej stylistce.
 • Pęseta typu kopytko/słan. Cieniutkie wykończenie, idealny styk, idealny elegancki wygląd! Pęsete Harmony wyróżnia końcówka, która jest cienka, dłuższa z idealnym stykiem. Dedykowana dla stylistek zarówno początkujących jak i zaawansowanych.
 • Pęseta typu kopytko/słan.
  Idealne wykończenie, idealny styk, idealny elegancki wygląd!
  Pęseta WINNER jest pokryta chropowatą powłoką, która zwiesza przyczepność podnoszonych pięknie utworzonych wachlarzy. Dzięki temu nie przepuści żadnej rzęsy. Ułatwia znacznie prace dla stylistek małych jak i dużych objętości. Jej idealne zakończenie ułatwia prace przy metodzie drapanej jak i przekładanej.

Tytuł

Przejdź do góry